Pies, któremu związano jądra trytytką.

Interwencje

25.05.2018

Dzisiejsza interwencja zmrozila nam krew w żyłach. Zadzwonił do nas policjant z prośbą o pomoc w trakcie interwencji, zgłoszenie dotyczyło psa, który od dłuższego czasu błąka się po Źlinicach. Nad psem znecają się okoliczne pijaczki doczepiajac psu puszki do ogona, związują go łańcuchem, bijąc i przeganiając.

Pies mimo tych wszystkich krzywd garnie się do ludzi, okazuje się że szuka pomocy ponieważ bardzo cierpi! Jego jądra są spięte bardzo ciasno tyrytytką!!!! Najprawdopodobniej wdało się już niedokrwienie i martwica, cierpienie jest niewyobrażalne!!! Pies chyba czuł że przyjechaliśmy mu pomóc bo odrazu wskoczył nam do auta i natychmiast przewieźlismy go do weterynarza, gdzie zapada natychmiastowa decyzja o amputacji jąder! 


Nadalismy mu robocze imię Diego, piesek zostanie pod naszą opieką, wyleczymy go, zaszczepimy, odrobaczymy i postaramy się zagoić rany w jego sercu, postaramy się pokazać mu że są mimo wszystko ludzie, którym może zaufać, znajdziemy mu dom gdzie nikt nigdy nie zrobi mu już żadnej krzywdy! Diego jest młodym pieskiem w typie beagla. Bardzo dzielnie znosił zabiegi weterynaryjne dopóki nie odplynął pod wpływem narkozy.
Zaczyna się właśnie jego nowe, lepsze szczęśliwe życie, trzymajcie kciuki ??

Bardzo prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi, wszelkie groźby lub wulgarne komentarze będą przez nas usuwane.

Gdyby chcieli nas Państwo wspomóc prosimy o wpłaty, nawet najdrobniejsze, ponieważ mamy coraz więcej zwierzaków pod opieką, a tym samym coraz więcej faktur do uregulowania a konto świeci pustkami. Każda Wasza złotówka jest dla nas cenna, to właśnie dzięki funduszom zebranym dzięki Wam możemy pomagać w takich przypadkach jak Diego :)

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Opolu
ul. Katedralna 6/4
45-008 Opole
Numer konta:
91 2340 0009 0580 2460 0000 0085
Tytuł: DIEGO
Dla przelewów z zagranicy:
IBAN: PL 91 2340 0009 0580 2460 0000 0085
Kod BIC Swift: RCBWPLPW
Paypal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/beagl